wspieramy lokalne inicjatywy

Społeczność

Wspieramy nasz region

siedziba legsadu znajduje się w gminie krotoszyce

Gmina Krotoszyce

Wzajemne wsparcie jest nieodzowne w niewielkich społecznościach. Dlatego też mieszkańcy gminy Krotoszyce mogą liczyć na naszą pomoc: od lat pomagamy w organizacji dożynek gminnych, w 2019 wsparliśmy I Bieg Cysterski.

Pomagamy również w sytuacjach kryzysowych.

Błękitni Legsad Kościelec

gminna drużyna piłkarska

Od czerwca 2018 jako główny sponsor wspieramy klub piłkarski z Kościelca, czyli z miejscowości w której mamy siedzibę. Po podpisaniu umowy klub nosi nazwę KS Błękitni Legsad Kościelec. Sezon 2020-2021 drużyna będzie rozgrywać w klasie A.

Zdjęcie z meczu Błękitnych Legsad Kościelec

Zachęcamy do stawiania uli

dbamy o naszych małych przyjaciół

Pszczoły to bardzo pożyteczne owady. Ich główną rolą w środowisku jest zapylanie roślin, dzięki czemu natura może się rozwijać. Przez krzewienie kultury dbania o pszczoły, Legsad chce wywrzeć trwały, korzystny wpływ na środowisko.

Bez pszczół i ich ciężkiej pracy nie byłoby nie tylko plonów, ale i ludzi. Musimy o nie dbać wszędzie tam, gdzie występują. Legsad dofinansowuje powstawanie uli na przyległych obszarach. Mamy także własne ule na plantacji.

Pszczoła na kwiecie maliny

Społeczność Legsadu

nasi pracownicy i współpracownicy

legsad to firma rodzinna

Cenimy rodzinne wartości, takie jak zaufanie, otwartość i uczciwość. Nasz zespół jest zróżnicowany i zgrany, a przyjazna atmosfera sprzyja nawiązywaniu kontaktów.
Chcemy budować środowisko pracy, w którym każdy ma szansę rozwoju i możliwość pracy w miłej atmosferze. Takie podejście procentuje. Pracownicy sezonowi wracają do nas co roku. Każdego lata rośnie liczna grupa osób, które regularnie do nas przyjeżdżają.

Dowiedz się więcej

Dlaczego nasze owoce są takie smaczne i zdrowe?