gospodarstwo sadownicze Legsad

Co robimy

Produkcja owoców deserowych premium

najwyższa jakość jest naszym znakiem rozpoznawczym

Legsad jest wiodącym producentem owoców deserowych i największym producentem malin w Polsce. Specjalizujemy się w odmianach premium i uprawiamy owoce zgodnie z najlepszymi standardami w branży.

Produkcja

owoce uprawiane w zgodzie z naturą

W produkcji owoców deserowych bardzo istotna jest wysoka jakość nasion i sadzonek. Dając roślinom to, czego w danym momencie potrzebują, zyskujemy pewność, że nasze owoce będą zdrowe i zachowają świeżość na długo. Korzystamy również z dobroci natury – na naszych plantacjach panuje mikroklimat sprzyjający wzrostowi i dojrzewaniu.

Jakość

Nasza duma - doskonałe owoce deserowe

Jakość w Legsadzie to jeden z głównych priorytetów. Dzięki odpowiednim metodom uprawy jesteśmy w stanie uzyskać znakomitą jakość owoców. Zarówno maliny, jak i czereśnie produkowane w Legsadzie mają doskonały wygląd, rozmiar, smak oraz trwałość. Jakość naszych produktów jest poparta również innymi działaniami, takimi jak zwiększenie ochrony biologicznej roślin czy stosowanie opakowań, które można poddać recyklingowi.

Rozwój

Jedyna właściwa droga

Filozofia Legsadu opiera się na zrównoważonym rozwoju, który uwzględnia zarówno potrzeby klientów, wpływ na lokalną społeczność, cele biznesowe, jak i wiele innych czynników. Doskonalimy metody uprawy roślin i produkcji owoców. Zdobywamy doświadczenie i wiedzę. Doceniamy to, co jest wokół nas – naturę, naszych pracowników i lokalną społeczność.

Dowiedz się więcej

Dlaczego nasze owoce są takie smaczne i zdrowe?